Yüner Halı dünyada bir ilki gerçekleştirmek amacıyla, sahip olduğu yılların el halısı tecrübesini ve makine halısı bilgisini birleştirerek yepyeni bir konsept olan el halısı görünümlü yün makine halısı üretimini hayata geçirmek üzere Demirci’de kurulmuştur.

Otantik el halısında uygulanan yüzde yüz yün harmanında ip eğirme, çilede kök boyama, özel karışımlar içeren havuzlarda halı yıkama ve kurutma, fiksajı sağlayan halı germe metodlarıyla modern makinlerde yün halı dokuma tekniklerini bütünleştiren Yüner Halı el düğümü saçakları ve solmayan canlı renkleriyle yer bulduğu mekanlara ayrı bir değer katmaktadır.

El halısı görünümünü duvardan duvara projelerini de taşıyan Yüner Halı oteller, eğitim kurumları, konferans salonları ve seminer salonları gibi özel mekanlar için sınırsız yün halı modelleri ile yün halı üretmektedir. Yüner Halı bugün duvardan duvara özel yün halı hizmeti çerçevesinde, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kurumları için her ebatta yün halı projeleri için de estetik çözümler sunmaktadır.

Her geçen gün artan tasarım seçenekleriyle, ev, ofis ve özel mekanlar için, modernden klasiğe yün halı modelleri geliştiren Yüner Halı, özel garantisiyle de yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.